Zprávy z letiště

20.3.2024

Konečně se nám přiblížila sezóna a s tím i jistě milá povinnost – sekání trávy.
Po několika připomínkách z minula zkusíme letos jiný, možná spravedlivější systém, aby někdo nesekal několikrát a na někoho by se nedostalo (s ohledem na růst trávy a počasí).
Takže dvojice budou nastupovat postupně podle potřeby, což se bude muset domlouvat vždy během příslušného týdne, a to nejlépe s Milanem Hančem a posléze s Pavlem Račanským vyzvednutí sekačky. Pokud daná dvojice nebude moci z nějakého důvodu nastoupit, tak si domluví náhradu, nebo výměnu s někým jiným.
Z toho důvodu posílám mailem čísla na všechny zúčastěné.
Pokud posekáte, tak mi to dáte vědět, já to zapíšu do tabulky a další budou vědět, kdo je na řadě. Tabulka je tady: https://www.modelari-zajecice.cz/sekani-letiste/
Prosím o vaše připomínky a těším se na setkání na letišti.
Jirka Málek
Konečně se nám přiblížila sezóna a s tím i jistě milá povinnost – sekání trávy .
Po několika připomínkách z minula zkusíme letos jiný, možná spravedlivější systém, aby někdo nesekal několikrát a na někoho by se nedostalo (s ohledem na růst trávy a počasí).
Takže dvojice budou nastupovat postupně podle potřeby, což se bude muset domlouvat vždy během příslušného týdne, a to nejlépe s Milanem Hančem a posléze s Pavlem Račanským vyzvednutí sekačky. Pokud daná dvojice nebude moci z nějakého důvodu nastoupit, tak si domluví náhradu, nebo výměnu s někým jiným.
Z toho důvodu posílám čísla na všechny zúčastěné.
Pokud posekáte, tak mi to dáte vědět, já to zapíšu do tabulky a další budou vědět, kdo je na řadě. Tabulka je tady: https://www.modelari-zajecice.cz/sekani-letiste/ 
Prosím o vaše připomínky a těším se na setkání na letišti.
Jirka Málek

21.1.2024

Baterka je vyměněná, vítr už zase fouká . 

12.1.2024

Měřák větru neměří - po silných mrazech klekla baterka.

1.1.2024

Letos bylo na Nový rok dost větrno, na létání to nebylo, ale i tak jsme se opět sešli v hojném počtu, abychom si popřáli hlavně zdraví a mnoho úspěšných letů.
 
 
(Zprávy z letiště z roku 2023 byly přesunuty do Archívu.)