Zprávy z letiště 2010

31.12.2010

S letošní sezónou jsme se definitivně rozloučili na Silvestra. Ke slovu tentokrát přišly hlavně modely na lyžích, i když Milan opět překvapil se svým „sněhokluzákem“  Převahu ve vzduchu měla letka Mustangů, FockeWulf toho moc nepředvedl.

23.10.2010

Možná se zdá, že se na našem modelářském letišti letos nic neděje. Opak je však pravdou. Objevili se noví lidé (někteří možná budou modeláři , vzlétly nové modely (některé bohužel i naposled). Po celý letošní rok vládl na letišti čilý modelářský provoz. To, že o něm nejsou informace na tomto webu je dáno tím, že se ke mně nedostaly a tudíž jsem je nemohl na web umístit. Čas se letos bohužel stal mojím velkým nepřítelem a tak se na letiště dostanu mnohem míň, než bych si přál. O mnohých událostech se tak vůbec nedozvím, nebo s velkým zpožděním. Nezbývá mi tedy nic jiného, než opět apelovat na všechny kolegy modeláře – volejte, pište, mailujte, esemeskujte, posílejte fotky (klidně se pro ně i stavím)!

16.8.2010

K hlavním událostem letošního roku opět patřilo tradiční Soustředění. Letos byl hlavním oslavencem náš šéfpilot a hlavní tahoun naší party Milan Hanč. Ještě jednou tedy gratulace k jeho kulatému výročí, které slavil i jeho kamarád a bývalý modelář Ruda Hiesbők. Soustředění se přes počáteční deštivý pátek povedlo – byl to krásný pohodový víkend. Poděkování za účast patří již tradičním účastníkům z RC Teamu Vysoké Mýto a Jirkovi Petrovi – Hoblíkovi ze Živanic. Doufejme, že si ještě užijeme krásný modelářský podzim a těším se na zprávy a fotky 

25.4.2010

Máme za sebou úspěšnou soutěž akrobatů kategorie F3A. Perfektní počasí, vítězství domácího závodníka, vynikající klobásy a domácí koláče – co víc si přát .

1.1.2010

Novoroční poletování se stává stále populárnější. Na tom letošním se sešel nebývalý počet modelářů a rodinných příslušníků (příslušnic). Na společné fotce je tentokrát 30 lidí! A to tam nejsou určitě všichni, kteří se na letišti průběžně stavili. Za celkem příznivého, leč dost mlhavého počasí se usilovně létalo, i když to na Nový rok je spíše o setkání a popřávání zdraví a štěstí nejen při létání, ale hlavně v osobním životě. Odpoledne nám zpestřila pyrotechnickýmí efekty střelmistrně Ištvánková, nechybělo ani cukroví a štrůdl – chyběl jen ten grog! Bohužel došlo i na první letošní pády, ale i s tím se musí bohužel počítat.

Tady je pár fotek.

Tak ať je těch pádů v roce 2010 co nejméně!